Domy pasywne

Dom   energooszczędny, pasywny, ekonomiczny, szkieletowy

Domy szkieletowe, to coraz bardziej popularna metoda budownictwa w naszym kraju. Aktualnie zdecydowanie częściej niż kiedyś, inwestorzy, poza ekonomią zwracają uwagę na ekologię. Takie właśnie są nasze domy.
Używamy naturalnych materiałów. Przegroda ściany zewnętrznej jest całkowicie ekologiczna o bardzo wysokiej izolacyjności. Co w tradycyjnym budownictwie murowanym jest trudne do uzyskania. Ściany domu szkieletowego nie kumulują w sobie energii cieplnej, dzięki temu ogrzewamy jedynie powietrze w pomieszczeniach, nie tracąc energii na ogrzanie ścian.

Nowoczesne rozwiązania

Przy zastosowaniu innowacyjnych materiałów, takich jak płyty z włókna drzewnego na poszycie ścian jak i dachu budynku są doskonale chronione przed utratą ciepła w chłodnych, zimowych miesiącach. Latem zaś izolacja z włókna drzewnego chroni dom przed przegrzaniem, ponieważ wełna drzewna ma dużą pojemność cieplną.
W naszej ofercie znajdą Państwo budynki szkieletowe energooszczędne oraz pasywne. Technologia budownictwa szkieletowej zapewnia komfortowe warunki mieszkania przy niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną do ogrzania domu.

Technologie z  tradycją

Technologia ta jest suchą metodą i pozwala na szybką realizację projektu, nie tracimy bowiem czasu na sezonowanie budynku w trakcie prac budowlanych. Betoniarskie prace ograniczamy do minimum czyli wylania płyty fundamentowej. Nie dotyczą nas również mokre prace tynkarskie, ponieważ na okładzinę ścian wewnętrznych powszechnie stosuje się płyty gipsowo-kartonowe, tzw. suche tynki. Dzięki temu zyskujemy na czasie podczas budowy domu.
Konstrukcja domu szkieletowego wykonana jest z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego, świerkowego. Drewno klasy C24 o wilgotności 18-23% przechodzi proces suszenia komorowego i obróbkę mechaniczną.
Warto również wspomnieć o pozytywnym wpływie drewna na nasze zdrowie i samopoczucie.
Izolacje przeciwwilgociowe zapobiegają zawilgoceniu ścian, dzięki czemu eliminują ryzyko rozwoju pleśni i grzybów. Drewno nie wydziela żadnych szkodliwych i toksycznych substancji. Taki dom jest bezpieczny i zdrowy.

BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE

.Warto również wspomnieć o pozytywnym wpływie drewna na nasze zdrowie i samopoczucie.
Izolacje przeciwwilgociowe zapobiegają zawilgoceniu ścian, dzięki czemu eliminują ryzyko rozwoju pleśni i grzybów. Drewno nie wydziela żadnych szkodliwych i toksycznych substancji. Taki dom jest bezpieczny i zdrowy.

ZALETY DOMU SZKIELETOWEGO

bardziej ekonomiczny niż tradycyjnie murowany

zdecydowanie krótszy czas powstania budynku

łatwiejszy do przebudowy do dobudowy

powstaje z naturalnych produktów

oszczędność energii

możliwość rozpoczęcia budowy o każdej porze roku

MASZ PYTANIA,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

+48 255 352 6258

W ramach inwestycji zrealizujemy budowę budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, z których zostanie wydzielonych łącznie 25 bezczynszowych domów, każdy z niezależnym wejściem. Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach.

Telefon

+48531 015 115

Adres email

biuro@e5-domy.pl