Lokalizacja

Jednostki  edukacyjne

Projekt E5 DOMY zlokalizowany jest w miejscowości Grębocin. Zaletą niniejszej inwestycji jest korzystna lokalizacja – 10 km od centrum Torunia . Osiedle domów usytuowane są nieopodal samego centrum miasta, w pobliżu znajduje się zespół szkół, przedszkola czy też przychodnia lekarska.

W otoczeniu zieleni

Osiedle E5 DOMY to miejsce otoczone spokojem i zielenią. W okolicy znajdują się tereny przyjazne spacerom, jeździe na rowerzy czy uprawianiu innych sportów. Wiejska, spokojna okolica, w bezpośredniej bliskości miasta.

Infrastruktura i  komunikacja

Otaczająca infrastruktura sprawia, że powstałe osiedle jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe, ośrodek zdrowia, przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Z łatwością więc lokalizacja osiedla zaspokoi większość codziennych potrzeb całej rodziny. 

W ramach inwestycji zrealizujemy budowę budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, z których zostanie wydzielonych łącznie 25 bezczynszowych domów, każdy z niezależnym wejściem. Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach.

Telefon

+48531 015 115

Adres email

biuro@e5-domy.pl